Šeimos fotosesija Vilniuje – nauja tradicija? 

Kiekviena šeima turi savo tradicijas. Vienuose namuose išmargintos durų staktos matuoja kasmet vis paūgėjančius vaikus. Kituose – sekmadienis yra tvarkymosi ir blynų diena. O štai mano šeimos tradicija – šventinės nuotraukos. Kaip gera jaukiais rudens vakarais susirangyti ant sofos ir visiems kartu peržvelgti prabėgusių metų akimirkas. Kalėdinė nuotrauka – su visa šeima prie papuoštos eglutės. Rugsėjo pirmoji – prie pušelių savo sode, pastebint kaip kasmet aukštyn stiebiasi ne tik jos, bet ir mano vaikai… Gimtadieniai – kūrybiškos teminės fotosesijos. Kviečiu įamžinti šventes, kurios svarbios jums. Šeimos fotosesija Vilniuje (ar kituose Lietuvos miestuose) gali tapti ir jūsų šeimos tradicija!

Nuotraukų albumas – tarsi dienoraštis. Ką įrašytumėte pirmajame savo šeimos istorijos puslapyje? Užfiksuokite džiaugsmingo laukimo laikotarpį nėščiųjų fotosesijoje. Vaikai mėgsta smalsiai klausinėti kaip jie atsidūrė mamos pilvelyje, kaip bendravo su ja, ką veikė… Nuotraukos – puikus būdas padėti vaikams susipažinti su jų gimimo istorija. 

Mažiesiems augant, įamžinkite jų gimtadienius. Per Kalėdas išsiųskite atviruką su savo šeimos nuotrauka ir šilčiausiais sveikinimais tiems, kuriuos branginate. Nepamirškite ir savęs – sutuoktuvių ar pažinties metinių proga pakvieskite mylimą žmogų į poros fotosesiją

 
 

Kaip pasiruošti šeimos fotosesijai?

Visų pirma, pagalvokite apie tai, kokia erdvė būtų tinkamiausia jums. Šeimos fotosesija Vilniuje gali vykti tiek studijoje, tiek gamtos apsuptyje ar miesto fone. Pagal pageidavimą, fotografuoju ir kituose miestuose. Taip pat – jūsų namuose, jei norite “pagauti” jaukias kasdienybės akimirkas. Tikrai nebūtina iš anksto suplanuoti, kaip atrodys jūsų nuotraukos. Išklausiusi jūsų lūkesčius patarsiu jums, kaip galime juos įgyvendinti. Rekomenduosiu fotosesijos vietą. Jei reikės – pakonsultuosiu stiliaus bei dekoracijų klausimais.  

Man labai svarbu tai, kad mano fotografuojama šeima jaustųsi komfortiškai.  Nenustatau sau ar jums fotosesijos trukmės, jog tiksintis laikas mūsų neskubintų pagauti “tobulą kadrą”. Prieš pradėdama fotosesiją stengiuosi susipažinti su visais būsimais jos dalyviais. Ypač – mažaisiais. Dirbant su vaikais man svarbu įgyti jų pasitikėjimą. Pabendravus ir susidraugavus jie užsimiršta, jog yra fotografuojami – atsipalaiduoja, nebelieka įtampos prieš objektyvą. Juokas, nuoširdžios emocijos bei nesuvaidintos šeimos akimirkos užfiksuojamos tik tada, kai fotosesija tampa žaidimu. Leiskite sau pakvailioti ir gerai praleisti laiką kartu su savo artimaisiais!  

Kviečiu nuotraukų galerijoje pasidairyti į jau įvykusias šeimos fotosesijas Vilniuje bei kituose Lietuvos kampeliuose. Daugiau nuotraukų galite išvysti mano Facebook bei Instagram paskyrose. Gal jos įkvėps ir jus bei dovanos man progą įamžinti jūsų šeimą? Registruokitės fotosesijai čia!

 
 

Šeimų fotosesijos


Kviečiu pavartyti jau įvykusių šeimų fotosesijų albumus

Gal šeimos fotosesijos įkvėps ir jus bei dovanos man progą įamžinti jūsų šeimą

Susisiekite
 

Keletas atsiliepimų ką šeimos kalba apie mane

Rita Jasaitienė
Nuostabi fotografė!!!  viskas lengva ir paprasta, jokio susikaustymo. Ačiū už įgyvendintą svajonę su šeima pasifotografuoti pajūryje 

Rita Jasaitienė
Šeima
-
Rūta Radzevičiutė
Kokio gražumo nuotraukos! Kaip miela ir šilta prisiminti... Nuoširdus ačiū. Jūsų talentas - nediskutuotinas! Labai labai ačiū!

Rūta Radzevičiutė
Šeima
-
Milda Treigė
Reda, dėkui labai! Nuotraukos fantastiškos!!! Wow!

Milda Treigė
Šeima
Irma Pikšrė
Ačiū Reda dar kartą tau už įamžintas akimirkas. Facebooke įkaitęs nuo liaupsių, kaip tobula.

Irma Pikšrė
Šeima
-
Rūta Aputienė
Labai gražu!!!
Ačiū dar kartą už įamžintas akmirkas.


Rūta Aputienė
Šeima
-
Simona Matulė
Ačiū už puikią fotosesiją, nuostabias nuotraukas. Iki susitikimo kitais kartais. Susitiksime dar tikrai.

Simona Matulė
Šeima
-
Jurgita Petrulė
Reda ačiū labai. Tiek prisikvatojau iš vaikų emocijų. Tikrai pagavot tobulų emocijų ir reportažas labai geras.

Jurgita Petrulė
Šeima
-

Įsigyti dovanų kuponą šeimos fotosesijai

Šeimos fotosesijos kaina