Klientų atsiliepimai apie fotosesijos patirtį

Thea Emilie
8 months ago
We had an amazing time with Reda in Vilnius. She was helpful in every way possible, and went beyond what I expected in regards to helping us and getting to the right places for where we wanted to take our photos. She was very kind and helpful in getting us to feel relaxed and not so nervous (we were both super nervous and scared to be photgraphed), and I think that really shows in the photos we got which where amazing! Such a fun experience, and lovely to finally have some good pictures of us together as a couple. Cannot recommend Reda enough
Reda Danilė
2 weeks ago
Su Reda mano asmeninė fotosesija tapo kūrybišku nuotykiu, įsimintinu profesionalumu, komandiniu darbu ir savo energija. Labiausiai vertinu tai, kad nuotraukose atpažįstu save. Reda, ačiū Tau už kantrybę, gilesnį manęs pažinimą ruošiantis šiai patirčiai, už profesionalumą, įsiklausymą, mano poreikių atliepimą ir pagautas akimirkas!
L. B.
4 months ago
Reda draugiška ir paprasta, buvo lengva būti jos fotostudijoje, jautėmės kaip pas seną pažįstamą. Studijoje buvo daug mielų kalėdinių dekoracijų, jau nekalbant apie didžiulę eglę, tad nuotraukų įvairovė garantuota. Didžiulis ačiū Redai už kantrybę, nes su dviem mažamečiais jos reikėjo ne tik tėvams, bet ir fotografei 😁 Loreta su šeima
Ramunė Buivydiene
6 months ago
Asmeninė fotosesija su REDA RUZEL Photography - smagi patirtis su puikiu rezultatu! Reda šilta ir maloni, fotosesijos metu nebuvo įtampos, viskas vyko ramiai ir natūraliai, nuotraukos labai organiškos ir gražios. Atskiras ačiū už tai, kad fotosesijos laiką susiderinome kitą dieną po pokalbio telefonu ir taip pavyko pagauti turbūt paskutinę saulėtą rudens dieną 🙂 Ačiū Reda! Rekomenduoju 🙂
Lilija B
7 months ago
Nuotraukos nuostabios! Fotografė labai šilta, bendraujanti, padeda atsipalaiduoti – su ja iškart dingsta įtampa. Viskas vyko lengvai ir natūraliai, be jokių pozavimų, o nuotraukos tikros, atskleidžiančios mane. Rezultatas viršijo lūkesčius – tikrai rekomenduoju!

klientui pasidalinimai po pofotosesijos

Justyna Pieczul
Mums truksta zodziu!!!🥰 Nuotraukos tiesiog tobulos!❤️ Dekojame Jums uz tokias nerealiai grazias nuotraukas! Perziurejau jau daugiau nei 10 kartu ir negaliu atsiziureti🙂🥰

Justyna Pieczul
Sužadėtinė
-
Agnė Laugalytė
Kaip faina prisiminti vestuvių dieną ir pamatyti tai ko nepastebejom. Labai gražu!!! Labai geros emocijos užfiksuotos. Taip pat mano teta apie nuotraukas pasake taip "Nuostabios emocijos žiūrint visą nuotraukų ciklą, nes tai tarsi siela gydantis filmas. Auksčiausi įvertinimai kurybinei grupei" ir tokiu žodžių mes išgirstame debesį! Atsakymą į klausimą kaip mes tave atradome išpyškinčiau net ir naktį pabudus. Nuostabu!

Agnė Laugalytė
Nuotaka
-
Agnė Thomas
Ačiū Reda, Jezau, koks grožis. Negalim atsižiūrėti ir neatsiginam nuo liaupsių bei komplimentų. Begalinis Jūsų talentas, taip džiaugiuos, kad Jus viską įamžinote, tikrai visus lukesčius ir visas vizijas, ir visas svajones rezultatas pranoksta!!!

Agnė Thomas
Nuotaka
-
Brigita Predkelė
Ačiū, Reda, nuotraukos puikios! Nesitikėjome, kad iš mūsų galima ką nors nulipdyt 🙂

Brigita Predkelė
Šeima
Inga Čikotienė
Reda, ačiū labai už nuotraukas ir už gerą nuotaiką 🙂 Turėsime kuo papuošti šeimos albumą 🙂

Inga Čikotienė
Šeima
Gintarė Andzevičiūtė
Reda, OMG!!! Ačiū!!! Kokios foto wow 🥰🥰🥰 Jau užtenka ir šitų 3, tai net bijau pagalvoti, kokių laukti dar 😅👌 Ačiū Tau už tokią fainą ir linksmą fotosesiją.

Gintarė Andzevičiūtė
Nuotaka
-
Jūratė Galvonienė
Reda, trūksta žodžių kaip gražu! Tu stebuklų kūrėja!

Jūratė Galvonienė
Šeima
-
Indrė Želeniakaitė
Labai gražios nuotraukos, tikrai visos tokios meniškos, kad jau nežinia kiek kartų peržiūrėjom. Ačiū labai!

Indrė Želeniakaitė
Nuotaka
Greta Naudžiūnaitė
Tobula!!! Tikrai nemažai nuotraukų buvo, kurias pamačiusi aikčiojau kaip gražu! Kaip smagu vėl grįžti ir pajausti tas emocijas 🙂 Dar kartą didžiausias ačiū, buvo labai malonu ir tik teigiamai prisiminsim bendradarbiavimą 🙂

Greta Naudžiūnaitė
Nuotaka
-
Gina Sakinienė
Ačiū jums už grožį, manau dar susitiksime 🙂

Gina Sakinienė
Šeima
-
Rita
Ačiū už nuostabius kadrus, saulė labai padėjo mums tą dieną 🙂 Žiūriu ir gėriuosi tokiom nuotraukom. O jus nuostabi fotografė! 🙂 Buvo labai malonu susipažinti ir bendrauti visos fotosesijos metų.

Rita
Šeima
Justyna Pieczul
Dievulėliau...!😲 Tiesiog fantastika!!!😍😍😍 Netekau žado... Viskas ant tiek tobula, kad nėra žodzių kaip tai išreiksti❤️❤️❤️ nuotraukos nerealiai gražios!!! As taip dėkinga, kad Jus pasirinkau!!!😁😘 Nuotraukos tokios gyvos, kad negaliu...😂😀 Yra ir tokių nuostabiai įamžintų emocijų, kad ir ašarą nubraukiau, kol žiūrejau😅😌 Dabar tai mano brangiausias turtas! Dėkoju Jums labai❤️

Justyna Pieczul
Nuotaka
-
Ursula Vasiljevienė
Tiesiog tobula fotografė mūsų vestuvėm!❤️ Tokia gera harmonija, Reda begalo šiltas žmogus, ir dėl to pagauna tuos pačius šilčiausius momentus/kadrus. Fotografuotis iseina taip natūraliai su ja, isvis netgi pamiršti kad tave fotografuoja!🙈 Rekomenduoju ir tikrai dar šimtą kart rekomenduočiau Reda, tiek dėl fotografavimo, tiek dėl draugiškumo❤️ Tu pagaminai tai, ką mes savo šeimai, vaikams, anūkams/anūkėms galėsime rodyti ir pasakoti. Tai yra didžiulė ir pati nuoširdžiausia dovana. Ačiū tau!💖

Ursula Vasiljevienė
Nuotaka
-
Indrė Savickaitė
Labas, Reda! Ačiū už pirmąsias nuotraukas - atrodo, kad ką tik laiko mašina vėl nukeliavau į tą dieną. Nuotraukos super gražios, negaliu atsižiūrėti, jau pradėjau rinkti, kurias kabinsime namuose ant sienos! Labai ačiū už visą tavo darbą vestuvių dieną (ir, be abejo, po, ruošiant nuotraukas). Net ir mums, niekada anksčiau nepozavusiems buvo lengva atsipalaiduoti prieš tavo objektyvą ir įamžintos akimirkos dar ilgai ilgai šildys širdis! ❤️

Indrė Savickaitė
Nuotaka
-
Dovilė Šalkutė
wow, nuotraukos tiesiog nuostabios! Esame be žado, labai patinka. Jau svarstome kelias ir įsirėminti 🙂 Net ir nemėgstant fotografuotis išėjome puikiai, tad esame be galo laimingi! Pranokote visus mūsų lūkesčius❤️ Esame labai laimingi, kad nuotraukos geba nukelti mus į tą nuostabią dieną.

Dovilė Šalkutė
Nuotaka
-
Loreta Zaveckaitė
Kokios pasakiškos nuotraukos! 😍 tobulos! 🥰 Negalim atsižiūrėti! 🤩 ačiū! Nemoku žodžiais apsakyti, kokie esame sužavėti ir nustebinti gavę fotoknygą! Visa estetika ir pateikimas! 😍 Wow! Tikėjomės, kad bus gražu, bet kad taip...! 🥰 Vartant knygą atrodo vėl visos emocijos ir jaudulys užliejo, kaip ir tą ypatingąją dieną! Šiurpuliukai bėgiojo kūnu, išgyvenome viską dar kartą!❤️ Didelis nuoširdus AČIŪ ir didžiausios rekomendacijos Jums! 💯 👌

Loreta Zaveckaitė
Nuotaka
-
Sonata Zubrickienė
Bet labai labai džiaugiamės fotoknyga, ji nereali!🥰 ačiū tau už malonę staigmeną siuntinyje, esame labai dėkingi tau🥰 visi kartu džiaugiasi tavo nuostabiu darbu, dar kartą ačiū❤️

Sonata Zubrickienė
Nuotaka
-
Julija Gižė
Ačiū, Reda, tu nuostabi!!! Jau pirmam asmeniniam susitikime su vyru kartu supratom – tai Ji! Labai greitai suradom bendrą kalbą. Rezultatas pranoko visus lūkesčius! Nuotraukos gavosi nerealios! Ką jau sakyti, po tokios smagios patirties mūsų vestuvių dieną viskas buvo tobula!!! Mes nei sekundės nepergyvenom dėl nuotraukų. Neliko nei lašelio įtampos ir baimės prieš objektyvą. Jautėmės atsipalaidavę, galėjom niekuo nesirūpinti it tiesiog mėgautis švente. Buvom patikimose rankose, juk su mumis buvo profesionalas, savo darbo fanatas! Ačiū už profesionalumą, šiltumą, supratingumą, įkvepiantį kūrybiškumą bei originalumą, bendravimo lengvumą, beribę kantrybę, atsidavimą ir meilę savo darbui!!! Širdingai dėkojame! Ir be dvejonių rekomenduojame tave visiems! Pilną atsiliepimą rasite čia. Julija ir Deividas

Julija Gižė
Nuotaka
-
Laima Kasperiūnienė
Koookios gražios! Ačiū labai, Reda!

Laima Kasperiūnienė
Šeima
-
Jurgita Petrulė
Reda ačiū labai. Tiek prisikvatojau iš vaikų emocijų. Tikrai pagavot tobulų emocijų ir reportažas labai geras.

Jurgita Petrulė
Šeima
-
Simona Matulė
Ačiū už puikią fotosesiją, nuostabias nuotraukas. Iki susitikimo kitais kartais. Susitiksime dar tikrai.

Simona Matulė
Šeima
-
Rūta Aputienė
Labai gražu!!!
Ačiū dar kartą už įamžintas akmirkas.


Rūta Aputienė
Šeima
-
Irma Pikšrė
Ačiū Reda dar kartą tau už įamžintas akimirkas. Facebooke įkaitęs nuo liaupsių, kaip tobula.

Irma Pikšrė
Šeima
-
Milda Treigė
Reda, dėkui labai! Nuotraukos fantastiškos!!! Wow!

Milda Treigė
Šeima
Rūta Radzevičiutė
Kokio gražumo nuotraukos! Kaip miela ir šilta prisiminti... Nuoširdus ačiū. Jūsų talentas - nediskutuotinas! Labai labai ačiū!

Rūta Radzevičiutė
Šeima
-
Dovilė Peškauskaitė
Reda, tai ne tik nepakartojama fotografė, bet ir nuostabus žmogeliukas bei geriausia draugė fotosesijos metu!🥰 Prie jos dingsta visas susikaustymas ir fotosesija tampa tikru malonumu. Reda visuomet yra kupina idėjų, patarimų bei pastebi visus privalumus, kuriuos išryškina fotosesijos metu 🤗 Didelis didelis AČIŪ!

Dovilė Peškauskaitė
Nuotaka
-
Ieva Bak
Ačiū, labai smagios ir gražios nuotraukos!🙂 Labai gerų akimirkų pagaudei vakare! Net šypseną sukėlė🙂

Ieva Bak
Nuotaka
-
Jolanta Binkienė
Žiūriu ir negaliu atsidžiaugti🙂Tos nuotraukos, kur vakare prie ežero fotografuotos - nu nerealiai gražios. Aš negaliu atsižiūrėti😍😍 Labai gražios visos nuotraukos, puikiai padarėte. Ačiū Jums labai❤️

Jolanta Binkienė
Nuotaka
-
Aistė Jomantė
Reda, negaliu atsižiūrėti. Nuotraukos yra wow!!! Tikrai visiškai net lūkesčius pranoko. Ačiū Tau 😗

Aistė Jomantė
Nuotaka
-
 Gintarė Saržickienė
Nuostabi, profesionali ir kūrybinga fotografė!!! Dabar jau aišku ir man kodėl jaunikis nė minutę nesuabejojo fotografo pasirinkimu. Ačiū, Reda!!!

Gintarė Saržickienė
Nuotaka
-
Rita Jasaitienė
Nuostabi fotografė!!!  viskas lengva ir paprasta, jokio susikaustymo. Ačiū už įgyvendintą svajonę su šeima pasifotografuoti pajūryje 

Rita Jasaitienė
Šeima
-
Dovilė Lėverė
Esame be galo laimingi atradę šią nuostabiai talentingą fotografę!🥰 Su ja kiekvieną fotosesiją lydi lengvumas, puikios emocijos ir gera aura, kai nereikia nieko vaidinti, o užtenka tiesiog atsipalaiduoti ir būti savimi😊 Nuotraukomis sugeba tobulai perteikti tikras emocijas. Didžiausias ačiū už įamžintą svarbiausią mūsų gyvenimo dieną ir tikimės ateityje dar ne kartą papulti į Redos fotoobjektyvą! Nuoširdžiausios rekomendacijos❤️ Dovilė ir Dominykas

Dovilė Lėverė
Nuotaka
-
Modesta Talmantė
Reda, tariam tau abu didelį AČIŪ už nuotraukas ir už dovanotas papildomas nuotraukas😘 Jos visos nuostabios 🙂

Modesta Talmantė
Nuotaka
-