Renginių fotografavimas – verslo renginių įamžinimas

Renginių fotografavimas – paslauga įmonės renginių reprezentavimui

Renginių fotografavimas – tai vizualinis jūsų įmonės konferencijos ar renginio prisistatymas. Leiskite savo klientams ne tik detaliau apžiūrėti jūsų siūlomą produktą ar paslaugą, bet ir pažinti jūsų produkto gamybos užkulisius, aktyvumą profesinėse srityse, konferencijose, įmonių renginiuose. Kokybiškos konferencijos nuotraukos ypač paklausios viešai skelbiamo turinio patrauklumui ir papildymui vaizdine medžiaga.

Pasidalinkite savo renginio vizija – galėsiu patarti planuojant šventės fotografavimą bei padėsiu atrasti kūrybinį sprendimą įmonės renginio įamžinime, kuris geriausiai atspindindėtų jūsų prekės ženklo vertybes. Sukurkime konferencijos ar renginio nuotraukas, kurios padidins įmonės reprezentatyvumą padėsiantį ne tik esamiems klientams labiau pažinti jus, bet ir auginti naujų klientų ratą!

Kodėl verta rinktis profesionalų fotografą įmonės renginio fotografavimui? 

  • Kokybiškos fotografijos, pristatančios įmonės įvaizdį.
  • Renginio nuotraukos estetiškos ir patrauklios.
  • Kokybiškai įamžintos svarbios įmonės renginio, produktų pristatymo, konferencijų, parodų akimirkos.
  • Kruopštus nuotraukų apdorojimas po fotosesijos –  raiškios ir kokybiškos nuotraukos spaudai ir/ar talpinimui internete.
  • Socialiniams tinklams paruošti nuotraukų formatai – neprireiks patiems “spėlioti”, kokia kompozicija paveikiausia.
  • Dėmesys jūsų terminams ir biudžetui.

Dėl detalesnės informacijos aptarimo, renginio fotografavimo kviečiu susisiekti: el.paštu ar Facebook žinute ir aptarti Jūsų lūkeščius.

fotografuoti renginiai