Reda Ruželė – vestuvių ir šeimos fotografė

Fotografija – pagrindinė mano veikla, kuriai nuoširdžiai negailiu laiko ir pastangų. Keliu sau aukštus reikalavimus, todėl su būsimais fotosesijų dalyviais išsamiai susipažįstu: aptariame jų lūkesčius, mano galimybes, suderiname menkiausias detales, bendrai kuriame fotosesijos, o kartais ir visos šventės darnų, kaskart unikalų ir išskirtinį stilių. Siekiu, kad fotosesijos dieną būtume jau tapę bičiuliais, o ne tik apsiribotume formaliais kliento ir užsakovo santykiais. Paklausite kam to reikia? Nėra ko slėpti, tai leidžia pagauti nuoširdžiausius kadrus, įamžinti nesuvaidintas emocijas ir pasiekti tokio rezultato, kuris neretai pranoksta lūkesčius.Smalsu? Norite sužinoti daugiau ar susitikti puodeliui kavos? Mielai atsakysiu į Jūsų žinutes ir skambučius.

Ir svarbiausias patarimas – rinkdamiesi fotografą svarbiai dienai, negailėkite skirti laiko ne tik jo fotogalerijos peržiūrai, bet ir pažinčiai su Jus fotografuosiančiu žmogumi. Dažniausiai būtent savitarpio supratimas ir užsimezgęs draugiškas ryšys – tobuliausio fotosesijos rezultato garantas.

Apie mane kalba spaudoje:

                MANO ŠEIMA


  Together We make a FAMILY


  Esame darni įvairialypių asmenybių visuma. Ryžtis fotografijos iššūkiui ir pomėgį paversti mylimu darbu mane paskatino charizmatiškasis, temperamentingas ir komunikabilus vyras Tadas, su kuriuo auginame du nuostabius vaikus.

  Vyresnėlė Tėja – švelni, mėgstanti bendrauti atviraširdė menininkė, visuomet rasiantį tinkamą žodį paguosti ne tik artimą, bet ir nusiminusį nepažįstamąjį. Jaunėlis Rokas – žingeidus drąsuolis, vis ieškantis naujų atradimų ir nebijantis iššūkių.

  Kad ir kiek būtume paskendę darbuose, tačiau sekmadieniai pas mus yra “šeimadieniai”, t.y. diena, kuomet visi kartu leidžiame laiką, drauge ruošiame pietus, dalijamės prabėgusios savaitės išgyvenimais ir ateinančios savaitės planais.

  Dieviname tolimas keliones, jose patiriamus nuotykius ir įspūdžius. Artimesnėms išvykoms renkamės dviračius. Rudeniop, nurimus gamtai ir mūsų gyvenimo tempui, visi drauge mielai lankome spektaklius, taip gerokai greičiau po žiemos sąstingio ateina pavasaris. Artimiesiems ir draugams visada atviros mūsų namų durys, todėl savaitgaliais namai pilni svečių pasakojimų, smagaus juoko ir vaikų klegesio.

  Travel / Lifestyle


  Live / Laugh / Love