Asmeninė fotosesija

 

Asmeninė fotosesija – atskleistas grožis nuotraukose

Portretinė fotografija, tai neįkainojama galimybė autentiškai iliustruoti savo istoriją. Ar jūs kada nors buvote įamžinta taip, kokia esate ištiesų – tokia tikra, savita ir atvira? Atskleiskime jūsų kūrybiškumą, pomėgius ar stilių portretų fotografija. Nuotraukų albumas – tarsi dienoraštis, kupinas išskirtinio savitumo. Ką įrašytumėte pirmajame savo gyvenimo istorijos puslapyje?

Man labai svarbu tai, kad mano fotografuojamas asmuo jaustųsi komfortiškai.  Nenustatau sau ar jums fotosesijos trukmės, jog tiksintis laikas mūsų neskubintų pagauti “tobulą kadrą”. Prieš pradėdama fotosesiją stengiuosi susipažinti su klientu. Pabendravus atsiranda pasitikėjimas, abipusis jaukumas, santykis perauga į draugiškumo lygį. Leiskite sau pakvailioti ir gerai atsipalaiduoti fotosesijos metu!

Kviečiu kurti įkvepiančius, įsimintinus portretus, kurie džiugintų visą gyvenimą ir primintų įvykius, kurie svarbūs jums. Asmeninė fotosesija Vilniuje (ar kituose Lietuvos miestuose) gali tapti smagia pramoga bei dovanoti man progą atskleisti ir įamžinti jus?

Sutuoktuvių ar pažinties metinių proga pakvieskite mylimą žmogų į poros fotosesiją.

 

Kaip pasiruošti asmeninei fotosesijai?

Pirmiausia, pagalvokite, kokia erdvė fotosesijai būtų tinkamiausia jums. Asmeninė fotosesija Vilniuje gali vykti tiek studijoje, tiek gamtos apsuptyje ar miesto fone. Pagal pageidavimą, fotografuoju ir kituose miestuose. O galbūt jūsų namai yra tinkamiausia erdvė fotosesijai, kur jausitės jaukiai ir kasdieniškai? Išklausiusi jūsų lūkesčius patarsiu, kaip galime juos įgyvendinti. Rekomenduosiu fotosesijos vietą. Jei reikės – pakonsultuosiu stiliaus ar įvaizdžio kūrimo klausimais.

Kviečiu nuotraukų galerijoje pasidairyti į jau įvykusias asmenines fotosesijas įvairiuose Lietuvos kampeliuose. Naujausias nuotraukas galite pamatyti mano Facebook bei Instagram paskyrose. Gal jos įkvėps ir susitiksime fotoerdvėje įamžinti jus? Registruokitės fotosesijai čia!

 

Įsigyti dovanų kuponą asmeninei fotosesijai

dovanų kuponas