Verslo portretai – įmonės darbuotojų fotografavimas

Verslo portretai – paslauga įmonės darbuotojų reprezentavimui

Verslo portretai – tai vizualinė vadovų ir darbuotojų reprezentacija, kuri įmonei suteikia išskirtinį solidumą. Leiskite savo klientams ne tik detaliau apžiūrėti jūsų siūlomą produktą ar paslaugą, bet ir pažinti jūsų įmonės personalą. Kokybiškos vadovų ir darbuotojų nuotraukos gali pasitarnauti jūsų viešai skelbiamo turinio, interviu praturtinimui ar patrauklumui.

Verslo portretai – įmonės vizualinio identiteto dalis

👉🏻Profesionalumas. Nuotrauka prisideda prie to, kokią nuomonę apie save formuojate. Tinkamai pasirinktas dalykinis portretas papildo jūsų, kaip savo srities profesionalo, įvaizdį.

👉🏻 Įsimintinumas. Tiesa ta, jog žmonės lengviau prisimena vaizdus, nei žodžius. Kaži, ar įmanoma įsidėmėti visą jūsų pasiekimų sąrašą vos jį perskaičius. Susieti nuotrauką su trumpa, darbinę veiklą pristatančia antrašte – kur kas paprasčiau. Padėkite kitiems jus įsiminti!

👉🏻 Asmeniškumas. Nuotrauka įneša į skaitmeninę erdvę šiek tiek asmeniškumo bei leidžia kitiems geriau jus pažinti. Tai prisideda prie asmeninio įvaizdžio formavimo bei padeda kitiems susidaryti pirmą įspūdį apie jus. Nuotraukos, atspindinčios jūsų darbą, pomėgius ar veiklą suteikia daugiau informacijos, tad susitikus gyvai, bus kur kas lengviau užmegzti kontaktą!

👉🏻Matomumas. Statistika kalba pati už save – LinkedIn tinklaraštyje pažymima, jog turėdami profilio nuotrauką net 14 kartų padidinate tikimybę, jog jūsų profilis bus peržiūrėtas. Taigi, tiek ieškant darbo, tiek naujų profesinių pažinčių, nuotrauka padės jus pastebėti.

Verslo portretai – Kodėl verta rinktis profesionalų fotografą įmonės darbuotojų fotografavimui?

   • Kokybiškos fotografijos, pristatančios įmonės įvaizdį.
   • Vienodi, išlaikantys vientisumą darbuotojų portretai.
   • Darbuotojų dalykiniai portretai estetiški ir patrauklūs.
   • Kruopštus nuotraukų apdorojimas po fotosesijos –  raiškios ir kokybiškos nuotraukos spaudai ir/ar talpinimui internete.
   • Socialiniams tinklams paruošti nuotraukų formatai – neprireiks patiems “spėlioti”, kokia kompozicija paveikiausia.
   • Dėmesys jūsų terminams ir biudžetui.

Aptarkime jūsų lūkesčius kartu – padėsiu jums atrasti sprendimą įmonės darbuotojų fotografavime, kuris geriausiai atspindės jūsų misiją ir prekės ženklo vertybes.

Sukurkime nuotraukas, kurios padidins įmonės reprezentatyvumą, matomumą padėsiantį klientams labiau pažinti jus, kurti bei išaugoti pasitikėjimą bei norą bendradarbiauti.
Dėl detalesnės informacijos aptarimo, renginio fotografavimo kviečiu susisiekti: el.paštu ar Facebook žinute ir aptarti Jūsų lūkeščius.

darbuotojų dalykiniai portretai