Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

VESTUVINIŲ FOTOSESIJOS PLANAVIMAS


 

Artėja 2016-ųjų vestuvių maratonas. Vasarą populiariausios vietos mirgėte mirgės jaunavedžių ir juos fotografuojančių menininkų. Kaip vestuvinę fotosesiją paversti pramoga ir švente, kurios patys svarbiausi dalyviai būsite jūs, kaip atsipalaiduoti ir organizuoti fotografavimąsi, kad išvengtumėte vestuvine fotosesija, vestuviu fotosesija, vestuviu fotografas, vestuviu fotografavimas, vestuviu fotografija, jaunavedziu fotosesija, jaunavedziu vestuvine fotosesijanesklandumų, apžvelgsime šiame straipsnyje. 

 

Svarbu planuoti  

 

Kadangi šiais laikais galimybių kur kas daugiau nei anksčiau, pasinaudokite proga ir iš anksto suplanuokite vestuvinę fotosesiją. Nesvarbu, kada vyks fotosesija, prieš ją būtina aptarti visas detales nuo svarbiausių klausimų iki mažiausių smulkmenų. Fotografas čia gali būti jums didelis pagalbininkas planuojant fotosesijos temą, laiką, alternatyvas, jei keistųsi oras, generuojant idėjas, jų įgyvendinimą – viskas turi būti aptarta, kad fotosesijos dieną nekamuotų jokie rūpesčiai ir prieš vestuves nepradėtumėte blaškytis.    

 

Fotosesija vestuvių dieną  

 

Fotografuotis galite vestuvių dieną, tačiau stovėti prieš objektyvą ir pozuoti yra ne tik malonu, bet ir šiek tiek vargina, o fotosesijai skirtas laikas dažnai yra ribotas. Emocionaliai nenuvarkite, nes jūsų dar laukia ilgas vakaras. Žinoma, fotosesiją galite paversti malonia atrakcija ne tik sau, bet ir svečiams. Jei turite idėjų ir norite fotografuotis būtent per vestuves, kodėl gi ne, tik apgalvokite, ką veiks svečiai, kol jūs fotografuositės. Kita vertus, galite ir vestuvininkus įtraukti į fotografavimosi šurmulį – fotosesija vestuvių dieną bus puiki ir maloni pramoga, o ir nuotraukose atsispindės vestuvių jaudulys ir džiaugsmas. fotografas_vestuvems 

 

Fotosesija prieš arba po vestuvių    

 

Taip pat vestuvių fotosesiją galite daryti prieš vestuves arba po jų. Fotografavimosi prieš vestuves arba po jų privalumai: fotosesijai galėsite skirti visą dieną ir jūsų neribos laikas. Su fotografu susitarsite dėl jums palankaus laiko: gal lauksite vakaro, kad įamžintumėte saulėlydį, o gal tinkamo momento, kada taip gražiai lyja su vaivorykšte…

Fotosesija prieš vestuves tarsi įžanga į didžiąją jūsų šventę – iš anksto pajusite jaudulį ir malonumą, kuris tęsis ir jums tuokiantis. Pasidovanokite sau fotosesiją prieš vestuves ir mėgaukitės šia diena bei būsimos šventės nuotaika. O, kad šios nuotraukos nenugultų tik jūsų albume, panaudokite jas kaip dovaną svečiams prisiminimui apie jūsų vestuves arba iškabinkite vestuvių dieną pokylio vietoje, kur visi svečiai galės pasidžiaugti ir pasigrožėti jūsų meilės diena.

Fotosesija po vestuvių. Tai lyg šventės pratęsimas – svečiai išsiskirstė, jūs pailsėjote ir pratęsiate savo šventę dviese, priešais objektyvą… Nematyti vestuvinio nuovargio pėdsakų jūsų veiduose, nebekamuoja vestuvių organizavimo problemos. Tai tarsi maža povestuvinė kelionė į fotografijos šalį, kodėl gi nepradėti savo vedybinio gyvenimo žaismingai.  

 

Teminė fotosesija  

 

Dabar madingos teminės fotosesijos. Vestuvinės fotosesijos tema gali sutapti su jūsų vestuvių bendra tematika, kur gali vyrauti ta pati spalvų gama ar dekoro detalės. Neretai pasirinkta vestuvinės fotosesijos tema nukreipia į jos įgyvendinimo vietą ir jums tampa kur kas paprasčiau apsispręsti, kur fotografuotis per vestuves. Jei pasirinksite skirtingas temas, išgyvensite ir skirtingas emocijas, nuotaikas. Fotosesijos temą apgalvokite, pasitarkite su fotografu, temų vestuviu fotografavimastiek daug, kad apsispręsti gali būti nelengva. Kita vertus, galbūt jūs turite savo išskirtinę ar jums itin svarbią istoriją, kurią norite įamžinti fotosesijoje. Tema – tai ne tik kaip atrodysite, į kokį vaidmenį įsijausite, tai ir pasakojimas apie jus. Taigi prieš rinkdamiesi temą gerai pagalvokite, ką norite pasakyti, kokia forma norite tai padaryti. Džiaukitės pasirinktais vaidmenimis ir savimi, mėgaukitės pačiu procesu, juk ne kasdien jus fotografuoja profesionalas.  

 

Fotosesijos vieta  

 

Beje, populiarios vietos, kad ir kokios gražios, dažnai tampa banalios, nes jei jūsų vestuvių nuotrauka bus su tuo pačiu gėlynu fone, kaip ir dar penkių jūsų draugų vestuvių nuotraukos, nei vietos grožiu, nei idėjos originalumu fotografija nesužavės. Vilniaus Bernardinų sodas taip pat žymus, bet juk žinomas iki skausmo, o štai Vilniaus senamiesčio gatvelė atrodys tikrai paslaptingai…

Pagalvokite apie netradicines, nežinomas, dar neatrastas ar apleistas vietas. Mieste, priemiestyje ar gamtoje – visur pilna gražių vietų ir gero fotografo akis tikrai gebės įvertinti, kokiu rakursu pažiūrėti, kad jūsų nuotraukos būtų ypatingos. Pasitikėkite profesionalu, siūlykite patys ir dairykitės visą laiką iki kol nuspręsite, kur norite fotografuotis. Apleista sodyba gali alsuoti paslaptimi, paprasta miško proskyna, nutvieksta saulės, bus puikus fonas jūsų suvaidintai iškylai. Beveik kiekvienas kraštas turi savo legendomis apipintų, bet nebūtinai populiarių vietų, kurias galbūt jūs pirmieji ir atrasite kaip tinkamas fotosesijai.

Verta prisiminti ir asmeniškai jums svarbias vietas, juk sulaukus vedybų amžiaus tikrai nugyvenote tiek, kad tokių vietų turėtumėte ne vieną. Galbūt jūsų abiejų pirmoji pasimatymo vieta, pamėgta kavinukė ar mokyklos, kurioje abu mokėtės, kiemas? Sakysite, pilkas ir nuobodus? Palikite nuobodulį fotografui – jis išpręs šią problemą. Tai, kas kitiems tėra paprasčiausia vieta, jums gali tapti jūsų individualiu kampeliu. Ypač įdomu bus tokias nuotraukas žiūrėti po kiek laiko, juk vietos kaip ir žmonės – keičiasi, o nuotraukose išsaugosite ne tik savo jaunystę, meilę, bet ir tos vietos savitumą.

Jei žinote net kelias vietas, kuriose norėtumėte įsiamžinti – puiku. Tačiau rinkitės protingai: nesirinkite daugiau nei dviejų vietų. Geriau kelios gražios vietos ir ramus pozavimas, juk tikslas – nufotografuoti jus, o vieta tėra fonas. Taip pat pasirinktos fotografavimosi vietos neturėtų būti toli viena nuo kitos, tikrai nei patys, nei fotografas nejausite viso fotosesijos džiugesio, jei iš vienos užmiesčio vietos teks važiuoti per visą miestą ir dar už jo į priešingą pusę, kad baigtumėte fotosesiją. Jei fotosesijai galite skirti daugiau nei keturias valandas, tuomet važinėjimas ne kliūtis, bet jei turite nusifotografuoti per dvi tris valandas,, neplanuokite visko nuveikti per vieną popietę. Ne vieta puošia žmones, o laimingi žmonės padaro vietą gražią ir įsimintiną.   Meilės ir šypsenų nuotraukose bei gyvenime.  

 

Daugiau vestuvinių fotografijų rasite vestuvių galerijoje: VESTUVIŲ FOTO GALERIJA   Autorius: Reda Ruželė

© 2015 Visos teisės saugomos


Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos