Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

VESTUVĖS | Pratęsti vestuvių – aplink pasaulį


Ar kada pagalvojote eidami į vestuvių pokylį pasiimti asmens tapatybės dokumentą?! O jeigu kvietimas į vestuves savo išvaizda primintų lėktuvo keleivio įlaipinimo kortelę?! Greičiausiai dokumentus į puotą nesineštumėte, o visai be reikalo. Mat man teko būti vestuvėse, kuriose visi neturėję dokumentų ir įlaipinimo kortelių buvo atidžiai tikrinami apsaugos darbuotojų, turėjo praeiti kontrolę metalo detektoriumi ir tik praėję kruopščią patikrą, buvo įleidžiami į laukimo salę.

 

Surasti gyvenimo pakeleivį, su kuriuo nebaisus būtų net pats ekstremaliausias skrydis, bemaž kiekvieno tikslas. O gyvenimą paversti nesibaigiančiu medaus mėnesiu sutiktų turbūt kiekvienas. Julija ir Deividas vis dar šoka vestuvinį valsią skraidydami iš vieno pasaulio krašto į kitą. Šiuo metu pagauti juos Lietuvoje puodeliui kavos ar pokalbiui, bemaž neįveikiamas iššūkis 🙂 Dar per vestuves visiems paskelbę savo svajonių kryptis ir vestuvinius stalus papuošę ketinamų aplankyti miestų pavadinimais, iki šiol leidžiasi į neįtikėtinų nuotykių ir įspūdžių kupinas po vestuvines keliones. Įsimintinų Jums kelionių!

 

Jie išradingai ir apgalvotai pasirūpino, kad vestuvių diena jiems primintų kiekvienas apsilankymas oro uoste. Mat čia, kaip ir jų vestuvių šventės vietoje, restorane “Barotas”, nurodyti išvykimo vartai, skrydžių laikai, įvairios kryptys, skrydžio saugos instruktažas. Jaunieji pasirūpino, kad svečiai iš vestuvių šventės išsineštų ne tik šilčiausius prisiminimus, bet įspūdingą nuotrauką – fotokube. Visi galėjo bent akimirkai persikelti į pasirinktą šalį, įsiamžindami šurmulingose pasaulio sostinių gatvėse ar smaragdinės jūros fone. Su džiaugsmo ir nuoširdaus dėkingumo ašaromis akyse, jaunieji dėkojo tėvams už vaikystės akimirkas, padovanotą švelnumą, beribį gerumą, nesenkančią kantrybę, už išmoktas gyvenimo pamokas ir galimybę matyti, kokie turėtų būti tobuli tėvai.

 

Veikiausiai, jei pasakyčiau, kad vestuvėse dalyvavo Tina Turner, Fredis Merkuris ir “Žuvedros” šokėjai, suabejotumėte ar nemeluoju. Vis dėlto šiose vestuvėse visi jie buvo, į jų asmenybes profesionaliai ir nepriekaištingai įsikūnijo “Kaukių akademijos” aktoriai. Prisipažinsiu, kartkartėmis stebėdama jų pasirodymą patikėdavau, kad legenda Fredis prisikėlė, o “Žuvedra” neiširo.

 

Kiekviena mano fotografuota pora vestuvėse, širdyje atranda ypatingą vietą. Ši ilgam liks prisiminimuose todėl, kad pati fotografuodama jų vestuves nekart nubraukiau ašarą, nes būta akimirkų itin jautrių. Noriu palinkėti, kad visada Jus lydėtų tie jautrumo ir atjautos, nuoširdumo ir tyro žavesio jausmai, kuriuos patyrė visi tądien buvę šalia. Kur Jūs bebūtumėte, išlikite tokie pat tikri, mieli ir savi.

 

vestuviu-fotografavimas-barotas-blog01 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog02 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog03 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog04 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog05 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog06 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog07 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog08 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog09 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog10 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog11 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog12 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog13 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog14 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog15 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog16 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog17 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog18 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog19 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog20 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog21 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog22 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog23 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog24 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog25 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog26 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog27 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog28 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog29 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog30 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog31 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog32 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog33 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog34 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog35 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog36 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog37 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog38 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog39 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog40 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog41 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog42 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog43 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog44 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog45vestuviu-fotografavimas-barotas-blog92 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog91 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog46 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog47 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog48 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog49 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog50 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog51 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog52 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog53 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog54 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog55 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog56
vestuviu-fotografavimas-barotas-blog58vestuviu-fotografavimas-barotas-blog57 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog59 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog60 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog61 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog62 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog63 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog64 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog65 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog66 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog67 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog68 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog69 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog70 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog71 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog72 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog73 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog74 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog75 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog76 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog77 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog78 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog79 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog80 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog81 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog82 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog83 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog84 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog85 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog86 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog87 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog88 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog89 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog90 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog93 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog94 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog95 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog96 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog97 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog98 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog99 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog100 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog101 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog102 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog103 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog104 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog105 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog106 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog107 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog108 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog109 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog110 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog111 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog112 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog113 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog114 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog115 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog116 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog117 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog118 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog119 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog120 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog121 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog122 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog123 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog124 vestuviu-fotografavimas-barotas-blog125

 

Kūrybinė grupė:

Teksto bendraautorė | Eva Kazlauskienė

Fotografas – asistentas | Auris Šapranauskas

Nuotakos pasiruošimas ir makiažas | Studio LB

Vestuvinės fotosesijos vieta | Vilniaus miestas

Pokylio vieta | restoranas “Batoras”

 

 Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos