Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

VESTUVĖS | Kai vestuvių medus nesibaigia metus


Legendos pasakoja, kad senovėje tikros, lietuviškos vestuvės tęsdavosi tris dienas, tris naktis. Tiesa tai ar ne, galėtų patvirtinti tik protėviai, tačiau nustebinsiu Jus užbėgdama už akių ir pasakydama, kad nūnai, kai kurios vestuvės trunka ir ilgiau, net PUSMETĮ. Ir jose nesilieja midus, nelūžta stalai nuo vaišių ir neskamba sutartinės iki paryčių bei iškilmingai nesakomi banalūs, nuspėjamo teksto tostai.

 

Smagu, kad daryti netradicinius sprendimus, susijusius su vestuvėmis, darosi vis populiariau. Neslėpsiu, itin žaviuosi poromis, kurios pasirenka netradicines erdves vestuvių fotosesijoms, šiai progai ieško nestandartinių aprangų ir net suplanuoja atskirai nuo vestuvių iškilmių ir puotos . Tiesa sakant esu įsitikinusi, kad tokiu būdu žmonės prasitęsia šventę.

 

Šios vestuvės būtent todėl ir tapo įsimintinomis, priesaiką mylėti ir varge, ir džiaugsme jaunieji davė spaudžiant šaltukui ir leido jų santuokos liudininkais tapti ne tik būriui artimiausiu svečių, bet ir žiemos speigui, elegantiškai krintančioms snaigėms ir baltu apsiaustu pasidabinusiam gruodžiui.

 

Dar nespėjus atbusti gamtai, kai žibutės dar nedrąsiai slėpėsi po šiltos žemės patalu, jaunavedžiai išvyko į saulėtąją Maljorką, kur ne tik mėgavosi poilsiu, bet iš suplanavo vestuvinę jaunavedžių fotosesiją. Iš anksto perspėsiu, jaunavedžių nuotraukose neišvysite įmantrių rūbų, nebus nei baltos suknelės, nei prabangaus smokingo. Vis dėlto jaunieji ypatingą dėmesį skyrė aprangai, tiek ceremonijos dieną, tiek fotosesijos metu ir nors pasiūti ypatingų iškilmių rūbus patikėjo mados ir įvaizdžio namas La Boutique, jie gerokai skyrėsi nuo įprastinės jaunavedžių aprangos.

 

Esu dėkinga už tokį novatorišką požiūrį ir linkiu, kad jūsų aistra kelionėmis kasdien stiprėtų, meilė tvirtėtų, o pagarba ir supratimas su metais augtų.

 

engagement_photosession_blog_26priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_16priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_1priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_8 engagement_photosession_blog_5 priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_14priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_4priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_38priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_9engagement_photosession_blog_13 engagement_photosession_blog_24 priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_21 engagement_photosession_blog_23priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_20 priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_40engagement_photosession_blog_41priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_43priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_29 priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_18priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_6priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_27 engagement_photosession_blog_25 engagement_photosession_blog_33priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_7engagement_photosession_blog_28 engagement_photosession_blog_12 priesvestuvine-fotosesija-maljorka-blog_37engagement_photosession_blog_35 engagement_photosession_blog_30

 

Kūrybinė grupė:

Aprašymo bendraautorė – Eva Kazlauskienė

Vestuvinė fotosesija – Maljorka Cala D’or

 Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos