Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

VESTUVĖS | Jaukus vestuvinės fotosesijos kampelis užminė mįslių


Ne kartą teko įsitikinti, kad geriausia reklama – iš lūpų į lūpas. Širdį ypač paglosto skambučiai, kuomet kitame laido gale išgirstu, kad mane rekomendavo kitas specialistas, partneris, kolega ar bičiulis. Būtent taip mane pasiekė Ieva ir Algirdas. Už šią pažintį esu dėkinga Indrei, mados namų įkūrėjai La Boutique. Mūsų pirmas susitikimas buvo labai nuotaikingas, šmaikštus ir šiltas. Tuomet dar būsimi jaunieji pasirodė itin paprasti, draugiški ir atviri.

La Boutique mados namų meistrai pasirūpino įstabiu nuotakos ir jaunikio įvaizdžiu. Ievai pasiūdami švelnumu ir rafinuota elegancija dvelkiančia matinio pudros atspalvio vestuvinę suknelę. Algirdui – klasikinės tamsiai mėlynos spalvos kostiumą su raštuota šilko žakardo liemene bei šviesia peteliške.

Jų santuoka buvo palaiminta šv. Ignoto bažnyčioje, o vestuvių pokylis vyko „Artis“ viešbučio salėje. Nepriekaištinga, kruopščiai iki menkiausių detalių apgalvotą jaunosios išvaizda rūpinosi Lina Basovienė grožio studijos įkūrėja Studio LB, o jaunikis vestuvių rytą apsilankė išskirtiniame specializuotame vyrų  „Woxx Barbers“ salone.

Intuicija pakuždėjo, kad šiai porai privalau rasti ypatingą vestuvinės fotosesijos aplinką, tad nedelsdama leidausi į ekskursiją po neatrastąjį Vilnių. Užklysdama į nepastebimiausius užkampius, vinguriuotų gatvelių vedama atrodytų civilizacijos pamirštomis gatvelėmis, pagaliau radau išskirtinę, aristokratiškai prabangią ir tuo pat metu santūriai paprastą užuovėją jaunųjų vestuvinei fotosesijai. Mano sumanymas rasti nelietuvišką oazę sostinėje, pavyko! Iš dažno išvydusio jų vestuvių fotosesijos akimirkas, jaunieji sulaukdavo klausimo būtent apie fotosesijos vietą. Man, kaip vestuvių fotografui, tokie klausimai – didžiulis komplimentas ir aukščiausias įvertinimas, mat atrasti kažką nematyto iki skausmo, atrodytų, pažįstamame mieste, gan sudėtingas iššūkis.

Nepaprastai esu dėkinga fotografui asistentui Auriui Šapranauskui už pagalbą įamžinant šią ypatingą šventę. O šiai linksmai mūsų porai esu dėkinga už padovanotą nuotaiką, tad linkiu neprarasti šypsenų, net tada, kai atrodys nepakeliamai sunku. Smagiai sutikti visus gyvenimo iššūkius. Išlikti tokiems pat žaviems ir įsimylėjusiems… Ir lai dažnai liejasi ašaros…. bet tik džiaugsmo….

 

vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_1 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_2vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_77 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_78 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_3 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_4 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_5 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_6 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_7 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_8 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_9vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_86 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_87 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_12 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_13 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_14vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_17 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_15 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_16 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_18vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_79 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_80 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_19
vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_21vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_20 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_22 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_23 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_24 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_25 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_26 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_27 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_28 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_29 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_30 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_31 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_32 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_33 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_34 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_35 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_36 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_37 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_38 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_39 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_40 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_41 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_42 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_43 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_44 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_45 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_46 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_47 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_48vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_81 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_82 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_49 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_50 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_51 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_52 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_53vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_84vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_83vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_54 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_55vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_95 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_88 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_111 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_112vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_101 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_89 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_90vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_1 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_93vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_56 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_94 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_110 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_116vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_96 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_97 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_98 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_113 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_119 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_104 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_106 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_114vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_120 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_108 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_117 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_118vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_58 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_59 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_60 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_61 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_62 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_63

vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_66vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_64

vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_68vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_65vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_67 vestuvine-fotosesija-vilniuje-blog_69vestuvine-fotosesija-artis-blog_6 vestuvine-fotosesija-artis-blog_1 vestuvine-fotosesija-artis-blog_2 vestuvine-fotosesija-artis-blog_3 vestuvine-fotosesija-artis-blog_4 vestuvine-fotosesija-artis-blog_5 vestuvine-fotosesija-artis-blog_7

 

 

 

 

 

 

Teksto bendraautorė | Eva Kazlauskienė

Fotografas asistentas | Auris Šapranauskas

Nuotakos suknelė ir jaunikio kostiumas | La Boutique

Nuotakos makiažas | Studio LB

 

 Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos