Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

SEMINARAS | Seminaras nuotakoms su vestuvių paslaugų ekspertais


Vestuvinių paslaugų ekspertai Reda Ruzel Photography, Studio LB grožio studija, Novirgin vestuvinių suknelių dizainerių studija ir Vestuvių Fėja vedybų planuotojai kviečia nuotakas į  komandinį seminarą. seminaras-nuotakoms (2)

 

Fotografė Reda Ruželė patars į ką atkreipti dėmesį renkantis vestuvių fotografą, kalbės ar verta investuoti į priešvestuvinę fotosesiją: kokia ji turėtų būti, kiek laiko turėtų trukti ir kokią vertę jos metu padarytos nuotraukos įgis ateityje. Didžiąją savo pranešimo dalį skirs vestuvinei fotosesijai aptarti. Išduos Jums mažas gudrybes, kurių dėka vestuvių fotosesija tampa nepriekaištinga ir priverčia aikčioti išvydus rezultatus. Išsamiai papasakos itin svarbius aspektus: Kaip detaliai suplanuoti fotosesija vestuvių dieną? Kada, kur ir kiek laiko skirti? Kodėl toks svarbus pasiruošimo vestuvėms rytas ir koks jis turėtų būti? Kaip suderinti fotosesiją su bendra vestuvių tematika? Kokį drabužių stilių pasirinkti? Kokios vestuvių užsienyje ypatybės? Kaip originaliai įamžinti svečius?

 

Profesionali vizažistė Lina Basovienė papasakos, kuo ypatingas yra vestuvinis makiažas, patars, kokį makiažą rinktis atsižvelgiant į individualius veido bruožus.

 

Novirgin kostiumų dizainerė Žygimantė Astrauskaitė patars, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis vestuvinę suknelę, kurie modeliai tinka konkretiems figūros tipams, apžvelgs suknelių stilius taikant į šventės temą, supažindins su suknelių audiniais, spalvomis, dekoru.

 

Delfi.tv laidos “Magiškos vestuvės” režisierė ir vedėja, įmonės “Vestuvių fėja” vedybų planuotoja Kristina Vanagienė, kartu su savo komanda: koordinatore, Ingrida Šilkute ir renginių vedėju, Haroldu Urbonavičiumi, kviečia į susitikimą su vedybų planuotojais ir organizatoriais. Jo metu, supažindins su paslaugų tiekėjų kainomis ir pasirinkimu. Apžvelks naujausias vestuvių tendencijas. Patars, į ką būtina atkreipti dėmesį planuojant savo vestuves patiems. Padės susidėlioti viziją, kaip turėtų atrodyti Jūsų vedybos. Patars, koks stilius, gėlės, kiti dekoro elementai yra tinkami Jūsų šventei. Papasakos, kas dera šiuolaikiškose vestuvėse, kokios šventės linksmybės patinka svečiams. Patars, kokį vestuvių vedėją išsirinkti, jeigu norite tradicinių, šiuolaikiškų, teminių, elegantiškų vestuvių. Paaiškins, kaip viską suorganizuoti, jog Jūs savo šventėje rūpintumėtės tik vienas kitu.

 

 

Fotografė Reda Ruželė Fotografas – nebylus Jūsų vestuvių metraštininkas, kuris vestuvių dieną bus šalia Jūsų daugiau nei mama, sesuo ir net vedynuotaku-seminaras-3bų planuotoja. Ne paslaptis, kad svetimą žmogų įsileisti į savo asmeninę erdvę sunku, o ypač ypatingą dieną. Būtent todėl iki vestuvių leidžiu jaunavedžiams mane „prisijaukinti“: dosniai dalinu sukauptą patirtį prie kavos puodelio nežvilgčiodama į laikrodį, atskleidžiu mažas paslaptis, kurios turi didelę vertę kuriant nepriekaištingas vestuvių fotosesijas, išklausau, kas neramina jaunuosius, kokie jų lūkesčiai, žaviuosi, kai paisoma profesionalių patarimų vardan geriausio rezultato. Kai susitinkam fotosesijai skirtu laiku ar vestuvių dieną neretai būnam jau tapę bičiuliais, todėl nebereikia prašyti nusišypsoti, atsipalaiduoti ar suvaidinti kitas emocijas. Būnu pakylėta, kai specialiai nepozuodami, o kartais net nepastebėdami manęs jaunieji dosniai dalina nuoširdžias šypsenas, romantiškai nusiteikę tolėliau nuo svečių būrio meiliai apsikabina ir būna ypatingai nustebę, kai tą akimirką tvirtai sunertų jų rankų vaizdas, nepraslydęs pro akylos metraštininkės akis, nugula į vestuvių fotoknygą.

Viliuosi, kad mūsų susitikimas nebus tik vientisas mano monologas, o virs produktyviu dialogu su Jumis.

 

 

 

Visažistė Lina Basovienė Esu profesionali grimerė – visažistė, baigusi tarptautinę grimo ir visažo akademiją “SLA“, ten įgijusi aukščiausią eksperto lygį. Specializacija – vestuvinis makiažas, foto makiažas, dieninis makiažas, vakarinis makiažas, TV grimas, teatrinis grimas, teminisnuotaku-seminaras (2) grimas, specialūs efektai. Nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose, žengdama kartu su naujausiomis tendencijomis bei technologijomis, vedu grožio paskaitas moterims bei ruošiu profesionalus darbui. Nuolat bendradarbiauju su garsiais fotografais, tokiais kaip: Gediminas Žilinskas, Tomas Adomavičius photography, UAB Creep fotografai, Egidijus Vov, Leonid Kasimov. Mano darbai publikuoti populiariuose žurnaluose, tokiuose kaip: “Moters savaitgalis”, “Moteris“, „Laima“, „Žmonės“. Atlikau grimus tokiuose renginiuose, kaip: Valerij Gigevic „Fetish“, Birutės Simokaitytės drabužių pristatymas, „Kauno dizaino dienos“, „Arterija“, „Mama muzikos apdovanojimai“, „Goldwell color zoom“ kolekcijos pristatymas, „Swedbank“ renginys.

 

 

 

 

 

 

Dizainerė Žygimantė Astrauskaitė

Novirgin kostiumų dizainerė, tarptautinių parodų kuratorė, turinti didelę patirtį atrenkant ir vertinant drabužius mados ir kokybės aspektais,nuotaku-seminaras (1) nuolat besidominti stiliaus, įvaizdžio kūrimu, taip pat meno ir mados naujovėmis, naujausiomis technologijomis. Gebanti atsirinkti naujausias mados tendencijas, jas analizuoti ir pritaikyti praktikoje.

 

 

 

 

„Vestuvių fėja“ komanda, tai daugiau nei rūpesčių nebuvimas TĄ ypatingąją dieną. Tai rūpestis Jumis, Jūsų pojūčiams. Tai daugiau nei detalės, ar smulkmenos, kurios sudaro gražią visumą. Tai sugebėjimas parodyti judviejų liepsnojančius jausmus, atspindėti pagrindą, dėl ko organizuojama ši meilės šventė. Viskas apie Jus.magiskos-vestuves_1

Komanda, kuri pasirūpins Jumis nuo pirmųjų pažinties minučių: vedybų planavimas, kuris neretai trunka metus laiko. Vestuvių šventės dekoras, kad TĄ dieną, Jūsų atmintyje paverstume pasaka, svajonės išsipildymu. Vestuvių dienos pilnas koordinavimas, kad Jums netektų galvoti kas uždegs žvakes ir bus tarpininku tarp svečių ir personalo. Vestuvių vakaro geros nuotaikos garantas-renginių vedėjas ir Jūsų pasirinkta muzika. Grupė, ansamblis, muzikantai, DJ.

 

 

 

 

 

Laukiame Jūsų gruodžio 10 d. 18.30 val. Studio LB grožio studijoje (Klaipėdos g. 7b-13, Vilnius).

Registracija el. paštu: info@redaruzel.com

Dalyvės vieta seminare rezervuojama sumokėjus registracijos mokestį 5 Eur. (vėliau sumokėtą mokestį bus galima panaudoti kaip nuolaidą bet kuriai Studio LB, Novirgin, Vestuvių fėja ar Reda Ruzel Photography paslaugai).

Renkamos mažos grupės, tad vietų skaičius ribotas.

 


Komentuoti:
© 2017 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos