Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

MOTINYSTĖ | Įstabus ir neprilygstamas laukimas Nidos kopose


Kūdikio laukimas – paženklintas neišmatuojamu laimės pojūčiu ir jaudinančio laukimo jausmu. Devyni mėnesiai sakralaus laukimo atrodo pakelia moterį šiek tiek virš žemės ir suteikia sparnus, leidžia jausti ypatingą vienybę, kai tavyje pamažu auga ir bręsta nauja būtybė. Nėščia moteris ypatinga, jos veidas spinduliuoja ramybe, o dvi vienu ritmu viduje plakančios širdys priverčia labiau savimi pasitikėti, dažniau šypsotis aplinkiniams, šalin nustumti negandas. Visą laukimo laiką moteris mintyse nešiojasi būsimo mažylio vaizdinį, nevalingai ima spėlioti, kieno veido ir charakterio bruožus jis paveldės, kaip ir kada išvys pasaulį ir vieną dieną… jis pasitinka mamą džiaugsmingu atėjimo į šią žemę verksmu.

 

Mieli Kristina, Aidai ir Kevinai, nuoširdžiai sveikinu sulaukus žavios mažylės. Linkiu, kad atmintyje išliktų devynis mėnesius Jus lankiusios pačios gražiausios emocijos. Tikiu, kad nedrumsčiamą laukimo ramybę dabar jau Jūsų namuose pakeitė ne mažiau mielas, reiklus mažosios verksmas ir džiugus gugavimas. Kūdikiai nepaprastai greitai keičiasi ir auga, todėl pasiimkite iš šio laiko viską, ką jis Jums dosniai dovanos. Vėliau tik atminties aidas ir nostalgiški prisiminimai nukels laiko upe Jus į šį nuostabų laikotarpį.

 

maternity-photosession_01 maternity-photosession_10 nesciosios-fotosesija_6 nesciosios-fotosesija_7 nesciosios-fotosesija_9 nesciosios-fotosesija_5 nesciosios-fotosesija_2 nesciosios-fotosesija_10 nesciosios-fotosesija_11 maternity-photosession_03 maternity-photosession_06 maternity-photosession_07 maternity-photosession_08 maternity-photosession_05 maternity-photosession_04 seimos-fotosesija-prie-juros_4 seimos-fotosesija-prie-juros_6 seimos-fotosesija-prie-juros_2 seimos-fotosesija-prie-juros_8 family-photosession_2 seimos-fotosesija-prie-juros_12 family-photosession_21 family-photosession_3 family-photoshoot_1 family-photosession_6 family-photosession_8 family-photosession_9 family-photosession_13 family-photosession_14 family-photosession_15 family-photosession_17 family-photosession_18 family-photosession_19 family-photosession_20 family-photosession_22 family-photosession_24 family-photosession_23 family-photosession_26 family-photosession_30 

 

Kūrybinė grupė:

Stilius | La Boutique

Teksto bendraautorė | Eva Kazlauskienė

 

 Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos