Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

ŠEIMA | Pasakų mišku, paslaptingu taku…


Raudonskruostis, pusliažandis Domantas turi nesenkančios energijos ir geros nuotaikos užtaisą. Per pirmuosius savo gyvenimo metus jis ne tik aktyviai bandė susipažinti su jį supančiu pasauliu, bet ir įsigijo geriausią draugą meškutį, su kuriuo nesiskyrė ir per fotosesiją. Kartu su tėveliais tądien mažylis leidosi paslaptingu pasakų taku jaukioje pušų giraitėje. Nuoširdaus juoko, plačių šypsenų kupinas vakaras mažojo pozuotojo visiškai neišvargino. Akimirkai net buvo kiek apmaudu, kad negalėjau įamžinti šio žavaus mažylio krikštynų, mat jau turėjau suplanuotų darbų. Vis dėlto suveikė kažkokia magija ir ši šeima netrukus grįžo susipažinti iš arčiau.

Dėkoju likimui už šią mielą ir jaukią pažintį. Linkiu Jūsų šeimai nepaprasti į aplinką dosniai spinduliuojamo optimizmo, nesuvaidintos laimės ir šilto artumo.

 

seimos-fotosesija-blog_1  seimos-fotosesija-blog_3seimos-fotosesija-blog_2seimos-fotosesija-blog_5seimos-fotosesija-blog_6seimos-fotosesija-blog_13seimos-fotosesija-blog_7seimos-fotosesija-blog_8seimos-fotosesija-blog_9seimos-fotosesija-blog_10seimos-fotosesija-blog_12seimos-fotosesija-blog_11 seimos-fotosesija-blog_16 seimos-fotosesija-blog_17 seimos-fotosesija-blog_18seimos-fotosesija-blog_14 seimos-fotosesija-blog_19  seimos-fotosesija-blog_21seimos-fotosesija-blog_15seimos-fotosesija-blog_20 seimos-fotosesija-blog_22 seimos-fotosesija-blog_23 seimos-fotosesija-blog_24 seimos-fotosesija-blog_25       seimos-fotosesija-blog_26seimos-fotosesija-blog_28seimos-fotosesija-blog_29seimos-fotosesija-blog_32seimos-fotosesija-blog_30seimos-fotosesija-blog_31seimos-fotosesija-blog_27 seimos-fotosesija-blog_33

 

Teksto bendraautorė: Eva Kazlauskienė

 Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos