Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

ŠEIMA | Gera turėti draugų, o dar geriau bičiulių


Sąmoningai šį žodį naudoju vos keliems asmenims apibūdinti ir tie žmonės jau yra tapę ne tik gerais draugais ar pažįstamais praeiviais, o yra mūsų šeimos dalimi. Išties gerbiu praeitį, kuomet bičiuliais buvo vadinami tik ypatingi žmonės, bitininkai, su kuriais siejo ne tik draugystė, bet ir bičiulystė, tuomet turėjusi ypatingą prasmę ir reiškusi dalijamasi bitėmis. Tik vėliau, kitose kalbose atitikmens neturintis žodis, bičiulis imtas naudoti platesne prasme, ypač artimiems draugams apibūdinti. O štai apie bičių ir žmonių draugystę taip pat apstu legendų. Tikima, kad bitininkais gali tapti tik labai geri, nuoširdūs, atviri ir kilnūs žmonės. Kodėl visą tai prisiminiau būtent dabar?! Paprasta, nuo to laiko, kai susipažinau su šia ypatinga šeima mūsų namuose niekuomet nesibaigia vertingas, tikras bei gardus medus. Įamžinti šią šeimą buvo didžiulė garbė ir malonumas. Juolab, kad vyrų studijų laikų pažintis ilgainiui peraugo į prasmingą šeimų bičiulystę. Žaismingai sūpuoklėse tarpais krykštaujantys, o kartkartėmis užsisvajoję vaikai – tėvų laimė. Dievaži, kaip kartais norėtųsi akies krašteliu nusikelti laiko mašina į ateitį ir pažvelgti, kuo po dešimtmečio taps padūkėlis berniukas ar santūriai besišypsanti garbanė mergaitė. Deja, viskam savas laikas. Gal kažkada šias mano įamžintas jų vaikystės akimirkas jie jau rodys savo vaikams ir pasakos, apie stiprų šeimos ryšį, tėvų skiepytas vertybes.

 

Dažnai fotografuotis su mažamečiais vaikais ateinančios šeimos nerimastingai klausinėja, ar pavyks įsiamžinti visiems drauge, juk neretai vaikai turi savo dienos viziją ir jiems ne motais tėvelių planai. Galiu iš anksto nuraminti visus, kam tai atrodo neįgyvendinamas iššūkis ar didelė dilema, per savo darbo praktiką nesu įkalbinėjus vaikų fotografuotis, tačiau vos tik bandau objektyvu pagauti romantiškai susiglaudusių tėvų akimirką, vaikai nejučiomis patys įšoksta kadran. Netikite?! Pamėginkime.

 

Savo ruožtu galiu pažadėti, kad šią šeimą mano darytuose kadruose matote tikrai ne paskutinįkart. Vos atšilus orams viliamės įgyvendinti seniai puoselėtą bendrą svajonę – sustabdyti kadruose artumo ir išskirtinumo kupinas akimirkas jų puoselėjamame bityne!

 

 

seimos-fotosesija-namuose-blog_1 seimos-fotosesija-namuose-blog_2 seimos-fotosesija-namuose-blog_4      seimos-fotosesija-namuose-blog_11seimos-fotosesija-namuose-blog_3seimos-fotosesija-namuose-blog_5seimos-fotosesija-namuose-blog_6seimos-fotosesija-namuose-blog_7seimos-fotosesija-namuose-blog_8 seimos-fotosesija-namuose-blog_12 seimos-fotosesija-namuose-blog_13seimos-fotosesija-namuose-blog_9 seimos-fotosesija-namuose-blog_14 seimos-fotosesija-namuose-blog_15 seimos-fotosesija-namuose-blog_16 seimos-fotosesija-namuose-blog_17 seimos-fotosesija-namuose-blog_19seimos-fotosesija-namuose-blog_18 seimos-fotosesija-namuose-blog_20 seimos-fotosesija-namuose-blog_21 seimos-fotosesija-namuose-blog_22

 

Kūrybinė grupė:

Teksto bendraautorė | Eva Kazlauskienė

 

 Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos