Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

VESTUVĖS | Santuoką laimino kopų smilgos ir pajūrio pušys


Iki šiol dar nesu sutikusi žmonių, kurie nenorėtų vestuvinės fotosesijos pajūryje. Vestuvių fotografavimo dieną įsiamžinti ošiančių bangų fone, plaukus kedenant lengvam brizui, svajoja jei ne kiekviena, tai bent jau kas antra jaunavedžių pora. Deja, dėl įvairių priežasčių, atokiau nuo Baltijos jūros gyvenantys lietuvaičiai, šios svajonės atsisako… Tik ne vilniečiai Palmyra ir Andrius. Daugiau nei 300 km atstumas jiems netapo kliūtimi savo didžiausią gyvenimo šventę ir vestuvinę fotosesiją surengti ramybės oazėje, kopų apsuptyje, Nidoje. Jų santuoką laimino pajūrio vėjas, liudininkėmis tapo daugiametės pušys, o apie laimės trapumą ir poreikį tvirtai ją laikyti priminė pro tarppirščius iš delnų slystantis smėlis.

Dar ne taip seniai, norėdami tuoktis ne savo parapijoje, jaunieji turėjo gerai pasukti galvą ir sumąstyti, kaip pergudrauti įprastą tvarką. Šiuo metu tai jau praeitis, ir civilinę bei bažnytinę santuoką galima surengti įvairiose šalies kampeliuose. Ir nemažai jaunųjų porų pasinaudoja šia privilegija.

Palmyra ir Andriau, lai Jūsų santuokoje bangos būna nedidelės, audros lengvai įveikiamos, o kiekvieną likimo supiltą kopą įveiktumėte tvirtai laikydamiesi už rankų.

 

vestuvine-fotosesija-nida-blog_1 vestuvine-fotosesija-nida-blog_2 vestuvine-fotosesija-nida-blog_3 vestuvine-fotosesija-nida-blog_4 vestuvine-fotosesija-nida-blog_5 vestuvine-fotosesija-nida-blog_6 vestuvine-fotosesija-nida-blog_7 vestuvine-fotosesija-nida-blog_35 vestuvine-fotosesija-nida-blog_9 vestuvine-fotosesija-nida-blog_10 vestuvine-fotosesija-nida-blog_11 vestuvine-fotosesija-nida-blog_12 vestuvine-fotosesija-nida-blog_13 vestuvine-fotosesija-nida-blog_14 vestuvine-fotosesija-nida-blog_36 vestuvine-fotosesija-nida-blog_16 vestuvine-fotosesija-nida-blog_17 vestuvine-fotosesija-nida-blog_18 vestuvine-fotosesija-nida-blog_19 vestuvine-fotosesija-nida-blog_20 vestuvine-fotosesija-nida-blog_21 vestuvine-fotosesija-nida-blog_22 vestuvine-fotosesija-nida-blog_23 vestuvine-fotosesija-nida-blog_24 vestuvine-fotosesija-nida-blog_25 vestuvine-fotosesija-nida-blog_26 vestuvine-fotosesija-nida-blog_27 vestuvine-fotosesija-nida-blog_28 vestuvine-fotosesija-nida-blog_29 vestuvine-fotosesija-nida-blog_30 vestuvine-fotosesija-nida-blog_31 vestuvine-fotosesija-nida-blog_32 vestuvine-fotosesija-nida-blog_33 vestuvine-fotosesija-nida-blog_34

 

Kūrybinė grupė:

Teksto bendraautorė | Eva Kazlauskienė

 Komentuoti:
© 2017 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos