Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

SEMINARAS | PIRMAS LIETUVOJE KOMANDINIS VESTUVIŲ PASLAUGŲ SEMINARAS NUOTAKOMS


 

BŪTI UNIKALIU NIEKADA NE PER VĖLU

 

Visada smagu priimti naujus gyvenimo siunčiamus iššūkius. Šįkart man teko išskirtinė galimybė išmėginti save lektorės amplua. Tiesa, mokyti ir dėstyti aistros nejaučiu, tačiau dabar jau tvirtai galiu pasakyti, pirmasis Lietuvoje komandinio pobūdžio Nuotakų seminaras buvo vainikuotas neįtikėtina sėkme.

 

Nuotakų seminarai mūsų šalyje nėra naujovė, tačiau dažniausiai jie organizuojami parodose ir yra tik informuojamojo pobūdžio ir orientuoti tik į vieną, konkrečią vestuvių planavimo sritį. Šiame seminare savo jėgas sutelkiau su La Boutique stiliaus ir įvaizdžio namų vadove, stiliste Indre Pašvenskiene ir Studio LB įkūrėja visažiste Lina Basoviene. Negailėdamos laiko ir investicijų sutelkėme jėgas ir padedami rėmėjų seminarui paruošėme aplinką, labiau primenančią estetišką ir stilingą svarbios dienos pokylio menės vaišių stalą nei seminarui skirtą mokomąją patalpą.

 

Su seminaro lektorėmis kalbėjome ir pasakojome apie tai, kas mums yra kasdienis darbas, o nuotakoms gali tapti lemtingomis svarbios dienos smulkmenomis, kurios gali arba šventę padaryti unikalia ir nepamirštama, arba gali negrįžtamai ją sugadinti. “Yra daug dalykų, kuriuos prieš vestuves galite susiplanuoti patys, tačiau taip pat tam tikrose srityse specialistų pagalba yra neišvengiama“ – vieningai sutarėme su lektorėmis. Mums pavyko seminarą padaryti praktiniu, suteikėme nuotakoms galimybę pavartyti realius vestuvių albumus, fotoknygas, susipažinti su knyga „Nuotakos biblija“, paliesti įvairius vestuvinių apdarų audinius.

 

Lektorių siekiamybė buvo seminaras virstantis dialogu su būsimomis nuotakomis, būtent todėl suburta nedidelė grupė. Tiesa, dviračio neišradinėjome, tiesiog dalijomės savo darbo niuansais bei atskleidėme įvairias profesines paslaptis. Apie vestuvių dienos fotosesiją galėčiau kalbėti valandų valandas, todėl koncentruotai atrinkti ir išdėstyti būtiniausią informaciją nuotakoms buvo nemenka užduotis. Vis dėlto manau seminaras pranoko ir mūsų, ir nuotakų lūkesčius. Viliuosi, kad neatsakytų klausimų neliko, o jei vis dėlto jų turite labai lauksiu laiškų adresu: info@redaruzel.com

 

Visos nuotakos išlydėtos ne tuščiomis, o su atminimo dovanų maišeliais. Tai tapo savotiška lektorių padėka už jų atvirumą, nuoširdumą ir norą pasidalinti planuojamos šventės detalėmis. Ačiū Jums, Mielosios, jog leidote mums suprasti, kad tokie seminarai būtini ir svarbūs. Taip pat dėkojame Bon voyage floristika už rudeniškų atspalvių stalo dekoro puokštę, Spoon to the Moon už gausų ir skoningą vaišių stalą, o Medaus namai ir Driu Beauty už nuotakoms dovanotą simbolinį stiklainėlį medaus mėnesiui ir kremo mėginėlius.

seminaras-patarimai-nuotakoms_1 seminaras-patarimai-nuotakoms_2 seminaras-patarimai-nuotakoms_3 seminaras-patarimai-nuotakoms_4 seminaras-patarimai-nuotakoms_5 seminaras-patarimai-nuotakoms_6 seminaras-patarimai-nuotakoms_7 seminaras-patarimai-nuotakoms_8   seminaras-patarimai-nuotakoms_11 seminaras-patarimai-nuotakoms_12seminaras-patarimai-nuotakoms_9seminaras-patarimai-nuotakoms_10 seminaras-patarimai-nuotakoms_13  seminaras-patarimai-nuotakoms_15seminaras-patarimai-nuotakoms_14

 

Remėjai:

Bon voyage floristika

Driu Beauty

Medaus namai

Spoon to the Moon

 Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos