Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

ŠEIMA | Auk, žydėki, papartėli


Artėjant trumpiausiai metų nakčiai ir ilgiausiai dienai, kai visi ieškojo įstabiojo, stebuklinėmis istorijomis apipinto paparčio žiedo, savojo šeimos papartėlio, sulaukė Indrės šeima. Pasaulin pasibeldęs magijos kupinu laiku, mažylis mane nugramzdino į prisiminimus – lygiai prieš metus, panašiu laikotarpiu mane vainikavo jaukus ir neprilygstamas susitikimas su antragimiu. Galbūt būtent todėl, Adomėlio laukimas ir kiekvienas pokalbis su jo mama, kaskart man sukeldavo ypatingas emocijas, o prašymas įamžinti jo kūdikišką ramybę ir vaikišką tyrumą šeimos fotosesijoje man tapo didžiule garbe ir pasitikėjimo ženklu.

 

Linksmuoliui Adomukui linkiu kuo greičiau ūgtelėti ir tapti pačiu artimiausiu brolio išdaigų bendražygiu bei bendraminčiu.

 

 kudikio_fotosesija_2 kudikio_fotosesija_1 seimos_fotosesija_blog_3seimos_fotosesija_blog_10-2seimos_fotosesija_blog_8 seimos_fotosesija_blog_9 seimos_fotosesija_blog_16 seimos_fotosesija_blog_15seimos_fotosesija_blog_11 seimos_fotosesija_blog_12 seimos_fotosesija_blog_14 seimos_fotosesija_blog_17 kudikio_fotosesija_3 kudikio_fotosesija_4 seimos_fotosesija_blog_10 kudikio_fotosesija_6

 

Kūrybinė grupė:

Teksto bendraautorė – Eva Kazlauskienė

Stilius – La Boutique

 Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos