Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

ŠEIMA | Medumi pasaldintas pažadas


Pažadai – toks unikalus reiškinys, kuris Tave stimuliuoja kuo greičiau padaryti tai, ką kitokiu atveju atidėliotum neribotam laikui. Su bičiulių, t.y. bitininkų, šeima Jus supažindinau pernai, tuo pat metu prisiekdama, kad netrukus vėl pamatysite šį laimingą ketvertuką. Ir štai jie grįžta… Kaip ir žadėjome, įgyvendinome bendrą svajonę šeimą įamžinti įprasmindami jų gyvenimo būdą – bitininkystę.

 

Įamžinti neprilygstamų akimirkų vykstame į Senovinės bitininkystės muziejų. Tai vieta, kurioje senovės tradicijos ir protėvių papročiai prikelti naujam gyvenimui. Aplinka puikiai dera su mano pastarojo meto siekiu grąžinti bent kelioms akimirkomis jaunąją kartą arčiau gamtos. Tiesa, mano nuostabai muziejaus aplinka visiškai nepriminė pas močiutes kaime matytus padraikai išdėliotus avilius, čia kruopščiai išrikiuotas, tvarkingai išdėstytas visas bitininkystės ūkis asocijavosi su futuristinių paveikslų vaizdiniais. Kad ši aplinka nesvetima ne tik tėvams, bet ir jų atžaloms, supratau, vos išlipome iš automobilio. Mažieji, pasijutę esantys savo erdvėje, nuskuodė tyrinėti nuošalių muziejaus kampelių, mėgaudamiesi tėvų pasakojimais apie senovinę bitininkystę.

 

Jei kas paprašytų šią šeimą apibūdinti trim žodžiais – būtų darna, vienybė ir ramybė. Jie nesitardami viską daro išvien, darniai ir išvengdami bereikalingos sumaišties. Galbūt sutapimas, tačiau esu linkusi tai vadinti likimu, mat būtent tokios šeimos neretai tampa mano fotografinio metraščio personažais. Ir nors šįkart neduosiu Jums dar vieno pažado, net neabejoju, kad su šia šeima sekdami mano puslapio naujienas dar ne kartą susitiksite.

 

seimos-fotosesija-bityne-blog_6 seimos-fotosesija-bityne-blog_8 seimos-fotosesija-bityne-blog_7 seimos-fotosesija-bityne-blog_2 seimos-fotosesija-bityne-blog_3 seimos-fotosesija-bityne-blog_1 seimos-fotosesija-bityne-blog_4 seimos-fotosesija-bityne-blog_5 seimos-fotosesija-bityne-blog_16 seimos-fotosesija-bityne-blog_15 seimos-fotosesija-bityne-blog_18 seimos-fotosesija-bityne-blog_19 seimos-fotosesija-bityne-blog_20 seimos-fotosesija-bityne-blog_11 seimos-fotosesija-bityne-blog_12 seimos-fotosesija-bityne-blog_14 seimos-fotosesija-bityne-blog_22 seimos-fotosesija-bityne-blog_9 seimos-fotosesija-bityne-blog_10 seimos-fotosesija-bityne-blog_17 seimos-fotosesija-bityne-blog_25 seimos-fotosesija-bityne-blog_24 seimos-fotosesija-bityne-blog_27 seimos-fotosesija-bityne-blog_23 seimos-fotosesija-bityne-blog_26 seimos-fotosesija-bityne-blog_29 seimos-fotosesija-bityne-blog_30seimos-fotosesija-bityne-blog_28

 

Teksto bendraautorė | Eva Kazlauskienė

 

 Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos