Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

ŠEIMA | Kasdienybė gali būti įsimintina


Šią vasarą viešėjau Dusseldorfe. Nepaprastai džiaugiausi, kai į svečius pakvietė prieš daugiau nei metus mano įamžintų vintažinio stiliaus vestuvių pora. Jų namuose – dar viena atžala, kol kas nešėliojanti su vyresnėliais, bet įdėmiai tyrinėjanti aplinką ir besimėgaujanti jai skiriamu šeimos dėmesiu mažylė. Šią fotosesiją greičiau galėčiau pavadinti jaukia viešnage, mat jaukiai besišnekučiuojant, kartais paimdavau kamerą į rankas, kad nepasimirštų gardus Agnės pyragas, jauki kūdikio žindymo akimirka, Adrien’o šelionės su vaikais ar vyresniosios dukters svetingumas, šeimininkaujant savo, kol kas dar vaikiškoje, virtuvėlėje.

 

Neslėpsiu, dievinu tą jausmą, kai supranti, kad verslo santykiai perauga į ilgalaikę bičiulystę. Taip, mėgstu fotografuoti vestuves, tačiau ypač vertinu tą akimirką, kai žmonės, kadaise atėję pas mane visiškai nepažįstami būsimi jaunavedžiai, po kurio laiko įsileidžia taip arti, kad turi išskirtinę galimybę pamatyti ne kruopščiai fotosesijai pritaikytą aplinką, bet ir paprastą, jaukią, šeimos kasdieninių ritualų kupiną dieną. Gali slapčia fiksuoti tai, kas praėjus keletui ar keliasdešimčiai metų, nepasimirš tik nuotraukų dėka, o tikrų, mielų buities dalykų pripildytas albumas taps puikia proga pavartyti apdulkėjusio šeimos albumo puslapius ir drauge nusikelti ir praeity pasislėpusias dienas. Garantuoju, kiekvienas toks albumo paėmimas į rankas privers Jus atrasti vis kažką naujo, kažką ankščiau nepastebėto, neakcentuoto, iki šiol nesuasmeninto.

Kasdienybė dažnai greitai pamirštama, bet tuo pat labai turtinga, joje slypi akimirkos, kuriose telpa visas mūsų gyvenimas.

 

 

seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_3 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_1 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_2 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_6 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_7 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_4 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_39 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_38 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_10 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_11 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_12 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_14 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_15 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_16 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_17 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_18 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_19 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_20 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_21

seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_22
seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_32seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_33 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_13 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_24seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_31 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_25 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_23 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_34seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_35seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_36 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_37 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_29 seimos-kasdienybes-fotosesija-namuose-blog_26

 

Teksto bendraautorė | Eva Kazlauskienė

 Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos