Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

KALĖDOS | Kalėdinė fotosesija – Kalėdų nakties svečiui vaišes ruošia vaikai


Kai iki naujų metų slenksčio lieka vos keletas dienų, o kasnakt prieš užmiegant dangaus skliaute jau galima pastebėti šmėžuojančias, devyniaragais elniais pakinkytas Kalėdų senelio roges, mažieji nykštukai skuba į savo dirbtuves. Ne paslaptis, kad stebuklingą naktį į kiekvienus namus užklydęs ir dovanų po egle palikęs Kalėdų senelis ypač nudžiunga radęs jam paliktų gardumynų. Skubėdamas visus aplankyti, jis nė minutės neturi atsipūsti, todėl užkandžiauja jam paliktais skanėstais.

 

Rankų darbo saldumynų stebukladariui Kalėdų seneliui jau paruošė ir Tėja su Roku. Mažieji smaližiautojai taip įsijautė kalėdinėse dirbtuvėse, kad vos neliko be papuošimų. Margaspalvius pabarstukus pirmasis ant liežuvio tirpdė Rokas, vildamasis, kad skonis bent šiek tiek primins purių, burna gaudomų snaigių skonį. Pagundai paragauti Kalėdų neatsispyrė ir vyresnioji sesutė Tėja. Šventinėse dirbtuvėse ji dirbo susikaupusi ir svajojo šv. Kalėdoms prisišaukti tikrą šelmę pūgą, kuri užklotų žemę lengvu sniego patalu.

 

Mažieji padaužos papuoštas vaišes jau paliko po eglute ir kasryt skuba patikrinti, galbūt jų jau paskanavo nerimastingas naktibalda, laukiamiausias vaikų svečias. Dirbtuvėse likusius miltus vaikai išbarstė prie eglės ir lyg tikri sekliai laukia, kada atsibudę ras juose Kalėdų senelio įspaustas pėdas.

 

kaledine-fotosesija-blog_17kaledine-fotosesija-blog_2 kaledine-fotosesija-blog_1kaledine-fotosesija-blog_16 kaledine-fotosesija-blog_3 kaledine-fotosesija-blog_9 kaledine-fotosesija-blog_4 kaledine-fotosesija-blog_5 kaledine-fotosesija-blog_6 kaledine-fotosesija-blog_18 kaledine-fotosesija-blog_12 kaledine-fotosesija-blog_13 kaledine-fotosesija-blog_14

 

Kūrybinė grupė:

Aprašymo bendraautorė – Eva Kazlauskienė

 Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos