Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

JAUNAVEDŽIŲ VESTUVINĖ FOTOSESIJA

 

vestuvine-fotosesija-temaPastaruoju metu pasidovanoti tik sau vestuvių fotosesiją gana įprasta. Vis dažniau jaunavedžiai renkasi stilizuotas romantiškas vestuvių

fotosesijas, skirdami sau daugiau dėmesio ir laiko vestuvių dieną. Ne viena pora nusprendžia įamžinti savo jausmus bei meilę truputį kitaip, pasirinkdami temines, jaukias vestuvių fotosesijas ir džiaugiasi ne tik maloniai praleistu laiku fotografuojantis, bet ir vartydami vestuvių albumą, viską patirti lyg iš naujo. Kita vestuvių pokylio dalis tiesiog įamžinama fotoreportažu arba mini svečių fotosesija pokylio vietoje. (Apie temines svečių fotosesijas skaitykite kitame mano straipsnyje: www.redaruzel.com/sveciu-fotosesija). Neretai pasitaiko, kad jaunavedžiai renkasi tik asmeninę vestuvinę fotosesiją, taip sutaupydami laiko vestuvių dieną. Tokiems jaunavedžiams yra mažiau svarbu būti įamžintais su artimaisiais ar svečiais. Vestuvių dieną jie skiria vienas kitam ir tuomet gimsta gražiausi kadrai, kai jaunieji lieka vieni. Ar vestuvinė fotosesija tik jaunavedžiams turi ir trūkumų bei kokie tie trūkumai ir privalumai apžvelgsime šiame straipsnyje.

 

Teminė vestuvinė fotosesija

 

Planuojant vestuvių dienos eigą, jaunavedžiams visada patariu vestuvių dieną daugiau laiko skirti vienas kitam ir žinoma jaunavedžių vestuvinei fotosesijai. Tai jų diena, kurios nepakartosi, o pralekia ji labai greitai atmintį palikdama tik užfiksuotas akimirkas. Dekoruotos, teminės vestuvių fotosesijos kol kas retokos mūsų šalyje, tačiau įgauna pagreitį ir tai pamažu tampa viena svarbiausių vestuvių dienos dalimi. Šiuolaikiniai, kosmopolitiški jaunavedžiai nebe taip vertina lietuviškas tradicijas ir mieliau renkasi naujoves, taip savo vestuvių šventei suteikdami vakarietiško žavesio.

vestuviu_fotografaiLietuviai pasižymi mums būdingu kuklumu, sunkiai atsipalaiduoja, ostilizuotos vestuvių fotosesijos jaunavedžius tarsi įtraukia į tam tikrus vaidmenis, taip išvengiant jaudulio prieš objektyvą. Dekoruotose vestuvinėse fotosesijose jaunavedžiai dažnai greitai atsipalaiduoja ir jaučiasi laisvai, nes jų dėmesys nukreipiamas nuo stebinčio fotoaparato. Taip savaime jie pradeda juokauti, pokštauti, šypsotis, žaisti vienas su kitu ir gimsta tikros emocijos, o vestuvių fotografui belieka išlaukti tinkamo meto ir viską užfiksuoti.

Geras vestuvių fotografas yra ne tik menininkas, bet ir šiek tiek psichologas – žino, kada ką pasakyti, kaip sumažinti jaudulį ar įtampą. Todėl temines vestuvių fotosesijas siūlyčiau rinktis tiems jaunavedžiams, kurie nejaukiai jaučiasi fotografuojami, tokiu būdu jie užsimirš, kad juos stebi vestuvių fotografas, o nuotraukos bus lengvos ir žaismingos.

Pasitaiko, kad vestuvinės fotosesijos metu jaunavedžiai sako – pozuoti prieš objektyvą yra gana keista ir nauja, kartais net vargina. Tai normalu, nes dažnai jaunavedžiams, tai yra pirmoji profesionali fotosesija jų gyvenime. Taigi ,stenkitės maksimaliai išnaudoti jaunavedžių vestuvinei fotosesijai skirtą laiką, nesvarbu, kokia ji būtų: teminė ar reportažinė. Tik jaunųjų asmeninėje vestuvių fotosesijoje jūs įamžinsite savo jausmus, meilę, papasakosite savo meilės istoriją.

 

Vestuvinės fotosesijos trūkumai

 

Vestuvinei fotosesijai reikia skirti papildomo laiko iš dažnai taip įtemptos vestuvių dienotvarkės. Vestuvinės fotosesijos metu jaunavežiai kurį laiką turi atsitraukti nuo svečių ir visą dėmesį skirti vienas kitam. Kartais tai padaryti būna ganavestuviu fotosesija, vestuviu fotografas, vestuviu fotografavimas, vestuvine fotosesija sudėtinga, nes svečiai lieka vieni, todėl svarbu planuojant vestuvinę fotosesiją pasirūpinti svečių užimtumu, svečiai linksmai leistų laiką kitoje aplinkoje ir mielai lauktų sugrįžtančių jaunavedžių.

Kitiems jaunavedžiams yra nepriimtinos dekoruotos, teminės fotosesijos, todėl jie mieliau renkasi reportažinį fotografavimo stilių taip sutaupydami laiko ir papildomų išlaidų dekoruotoms fotosesijoms suruošti. Be to, jei jaunavedžiai puikiai jaučiasi prieš objektyvą toks fotografavimo stilius geriausia išeitis, nes tokiu būdu jaunavedžiai įamžinami tokie, kokie yra gyvenime. Taigi, vienu ar kitu atveju derėtų rinktis tai, kas yra mieliau širdies.

 

Gražiausios akimirkos užfiksuojamos tuomet, kai žmonės laimingi ir džiaugiasi vienas kitu. Gyva emocija – pats gražiausias kadras. Tad visai nesvarbu kokią fotosesiją pasirinksite jūs, svarbiausia, kad jos metu būtumėte atsipalaidavę ir jaustumetės laisvai. Atminkite, įsimylėję ir laimingi žmonės visi gražūs!

 

Daugiau vestuvinių fotografijų rasite vestuvių galerijoje:

VESTUVIŲ GALERIJA

 

Autorius: Reda Ruželė

© 2015 Visos teisės saugomos


Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos