Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

PORA | Ilgalaikis skrydis be pilotų ir saugos diržų


“Nori pažinti ar patikrinti žmogų, leiskis su juo kelionėn”, – byloja išminčiai. Kelionėse žmonės greičiausiai atsiskleidžia, tampa artimi arba amžiams pasuka skirtingais keliais. Turistaujant neretai nepažįstami žmonės, tampa nuoširdžiausiais nuodėmklausiais ar puikiais pašnekovais. Kol kas dar nesu sutikusi gyvenime žmogaus, kuris nemėgtų keliauti, neturėtų svajonėse bent trijų, trokštamų aplankyti svajonių kraštų. Tiesa, kur kas dažniau man tenka įamžinti ne išvykas, o kitokias, gyvenimo pradžios keliones, kurių tikslas – „Ilgai ir laimingai“.

 

Nuotakų seminare sutikta Julija ir jos išrinktasis Deividas žiedus sumainė svaigų gegužį, sningant obelims, kuomet gamta perpildyta gausybės žiedų ir aromatų. Slapčia džiūgavau, kad fotosesijai jie nepasirinko ištaigingo sodo ar gėlėmis nusėtos pievelės. Užkietėję keliautojai, svečiams įteikę vestuvinius kvietimus, lėktuvo bilietus, juose nurodė ne tik šventės datą, kelionės tikslą ir trukmę, tačiau paminėjo ir daugybę šalių, kurias ketina ir viliasi aplankyti per gyvenimą. Žiūrint į juos, nei vienai akimirkai nesuabejoji, žmonės alsuoja vienu ritmu, supranta vienas kitą iš pusės žvilgsnio, o plačiomis šypsenomis užburia visus aplinkinius.

 

Kelionė į kurią leidžiasi ši pora nereikalauja kaskart kylant prisisegti saugos diržų, bet įpareigoja saugoti vienas kitą ir džiaugsme ir varge. Joje nereikia patyrusių pilotų, bet skrydžiui užtenka dviejų širdžių plakimo, o rūpestingus stiuardus atstoja švelnus mylimo žmogaus apkabinimas, laiku pasakytas geras žodis, švelnus prisilietimas.

 

Sveikinu drauge pasirinkus teisingą reisą į gyvenimo turnė „Ilgai ir laimingai“! Svaiginančių Jums aukščių ir neįtikėtinų įspūdžių!

 

priesvestuvine_fotosesija_blog_41

priesvestuvine_fotosesija_blog_42 priesvestuvine_fotosesija_blog_36 priesvestuvine_fotosesija_blog_1

priesvestuvine_fotosesija_blog_43priesvestuvine_fotosesija_blog_7priesvestuvine_fotosesija_blog_2 priesvestuvine_fotosesija_blog_3 priesvestuvine_fotosesija_blog_5 priesvestuvine_fotosesija_blog_9 priesvestuvine_fotosesija_blog_11 priesvestuvine_fotosesija_blog_12 priesvestuvine_fotosesija_blog_15 priesvestuvine_fotosesija_blog_17 priesvestuvine_fotosesija_blog_14 priesvestuvine_fotosesija_blog_45priesvestuvine_fotosesija_blog_18 priesvestuvine_fotosesija_blog_19 priesvestuvine_fotosesija_blog_51priesvestuvine_fotosesija_blog_25 priesvestuvine_fotosesija_blog_27 priesvestuvine_fotosesija_blog_22 priesvestuvine_fotosesija_blog_23 priesvestuvine_fotosesija_blog_47 priesvestuvine_fotosesija_blog_24 priesvestuvine_fotosesija_blog_34 priesvestuvine_fotosesija_blog_28 priesvestuvine_fotosesija_blog_48 priesvestuvine_fotosesija_blog_30 priesvestuvine_fotosesija_blog_31priesvestuvine_fotosesija_blog_33 priesvestuvine_fotosesija_blog_35 priesvestuvine_fotosesija_blog_50

 

Kūrybinė grupė:

 

Stilius | La Boutique

Make Up | Studio LB

Dekoracijos | LiDesign

Aerodromas | Vilniaus Aeroklubas

Teksto bendraautorė | Eva Kazlauskienė

 Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos