Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

GIMTADIENIS | Undinėlės svajonių gimtadienis


Sako, svarbu turėti svajonę ir nenustoti tikėti… Tai kas atrodė neįtikėtina vieną gražią dieną ima ir išsipildo. Kai Tėja kiek paaugo ir jau galėjo išreikšti savo mintis, ji sugalvojo, kad jos gimtadieniai turi būti pagal pasakų motyvus. Pasakos yra mūsų kasdieninis ritualas prieš miegą ir kartą metuose per savo stebuklingą gimtadienį Tėja tampa jų heroje. Pavirtusi į nepriekaištingą undinėlę Arielę, mylimų draugų būryje, mergaitė atšventė 6-tąjį gimtadienį.

 

Likus savaitei pradėjome ruoštis gimtadienio šventei. O koks gimtadienis be kostiumo? Taigi, pasitelkusi savo fantaziją, Tėjai sukūriau Arielės kostiumą gimtadieniui. Šventę dekoravome jūros motyvais. Kartu su Tėja pagaminome medūzas, saldų stalą papuošiame tinklu ir kriauklytėmis, kurios atkeliavo net iš pačios Ispanijos. Už tai tariam širdingą ačiū Pinavija kepyklėlės savininkei, kuri pasirūpino ir mūsų gardžiu gimtadienio tortu.

 

Tėja, nei dienos nepraleidžia be piešimo. Dailė – mergaitės aistra. Piešdama ji pasineria į savo vaizduotę ir taip jos kūriniuose gimsta šeimos portretai, mėgiamų pasakų herojai ar stebuklingi gamtos vaizdiniai. Taigi, iš to ir gimė idėja, kaip užimti vaikus per gimtadienį, bei tuo pačiu įamžinti Tėjos piešimo aistrą. Mažieji tapytojai piešė svajonių gimtadienį, vėliau veikla persikėlė į sausainių dekoravimo žaidimus. Vaikai ne tik noriai dekoravo savo kulinarinius šedevrus, bet ir godžiai juos ragavo.

 

Buvo daug geros nuotaikos, kurios negalime pamiršti iki šiol!

 

mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_2 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_12mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_13mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_1 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_14 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_15 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_3 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_4vaiku-gimtadienios-idejos_2vaiku-gimtadienios-idejos_3 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_5vaiku-gimtadienios-idejos_1 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_6 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_7 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_8 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_9 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_10 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_11 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_16 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_17 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_18 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_19 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_21 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_22 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_23 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_24 mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_25mermaid-birthday-ideas-undineles-gimtadienis_20

 

 

Kūrybinė komanda:

Šventės vieta: Jolantos Kyzikaitės dailės studija

Gimtadienio tortas: Pinavija kepyklėlė

 Komentuoti:
© 2018 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos